آکواریوم خود را در یک نور کاملا جدید قرار دهید

معرفی زیبا و رنگی Fusion Décor .

هرگز چیزی شبیه به آن ندیده اید رنگ تایترا رنگ رنگی تغییر دکوراسیون و LED ها آکواریوم خود را به یک نمایشگاه منحصر به فرد و بی نظیر تبدیل می کند. یک موضوع هماهنگ از دو مجموعه خیره کننده - The Blossom Collection و Wonderland Collection - انتخاب کنید یا ترکیب کنید و مطابقت کنید تا طراحی مورد نظر را به وجود اورید.

Tetra مجموعه گل شقایق سفید را به آکواریوم شما اضافه می کند.این جفت لوازم جانبی منحصر به فرد با مجموعه گیاهان گل دار و ادغام رنگ ها در تترا رنگ اکواریوم شما را تغییر میدهد.
Tetra ColorFusion Wonderland Ornament به طور خودکار رنگ رنگین کمان یا مکث را بر روی رنگ مورد علاقه خود بچرخانید.
LED ها به سرعت رنگ ها را از پایین ایجاد میکنند. هماهنگی با مجموعه رنگ های Tetra® ColorFusion ™ Jellyfish، مجموعه شقایق های ابی و مجموعه گیاهان
مجموعه Tetra Wonderland LED Color-Changing Jellyfish دارای LED های Tetra ColorFusion است که رنگ های رنگین کمان را برای یک محیط آکواریوم هیجان انگیز و منحصر به فرد شلیک می کنند. این لوازم جانبی آسان برای استفاده با مختصات Tetra Wonderland Collection LED، Wonderland Blue Anemone و Wonderland Plants. دکمه مکث داخلی شما اجازه می دهد رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا رنگین کمان را بچرخانید.
گیاهان پرطرفدار Tetra ColorFusion پرتقال به آکواریوم خود را با چهار گیاه منحصر به فرد اضافه کنید، یکی از 6 "چمن با جوانه های قرمز"، One "Two Flowers Dahlia، Two 4" Geraniums. وقتی که با نور ColorFusion ™ LED استفاده می شود، این گیاهان به عنوان چرخه LED ها از طریق رنگین کمان زندگی می کنند.
LED ها کار را انجام می دهند. شما از نمایش لذت می برید

رنگ های ColorFusion ما یک سیکل از رنگ را به وجود میاورند و یک صفحه نمایش بسیار جذاب از رنگ ها در دکور ColorFusion و ماهی در داخل آکواریوم شما می گذارد. شما حتی می توانید از دکمه مکث یکپارچه برای لذت بردن از رنگ های مورد علاقه خود استفاده کنید! به علاوه، چتر دریایی و ColorFusion حاوی LED های رنگی تغییر رنگ برای درخشندگی فوق العاده از داخل است.
مجموعه سرزمین عجایب(The Wonderland Collectio)
 • چتر دریایی با LED های رنگی به سرعت ساخته شده است
 • بلند، گیاهان اثیری و کمربند انجیر پایین برای گزینه های طراحی چندگانه

مجموعه گل ها
 • شقایق سفید سرخ رنگی
 • گل ها و گیاهان کوچک، متوسط و بزرگ برای انواع طراحی

دکوراسیون الهام بخش

هر کیت آکواریوم Tetra ColorFusion دارای یک شبکه طرح بندی برای کمک به طراحی آکواریوم مناسب است. این شبکه به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که تعداد زیورآلات، گیاهان و آنمونی که شما نیاز دارید، و نیز محل مناسب برای قرار دادن آنها را تعیین کنید.

در اینجا چند نکته ساده برای ایجاد زیباترین آکواریوم ها وجود دارد.
 1. از گیاهان کوچک، متوسط و بزرگ استفاده کنید.
 2. گیاهان کوچک را در مقابل گیاهان متوسط قرار دهید و گیاهان بزرگ در پشت و یا سمت آنها قرار دهید.
 3. گیاهان را در اعداد عدد، مانند 1S، 3S و 5S، برای ظاهر طبیعی ترتیب دهید.
 4. سایه های مختلف سبزی ها و رنگ ها را مخلوط کنید. ترکیب با بافت های جالب نیز هست
 5. یک نقطه کانونی چشمگیر با استفاده از یک آیتم واحد مانند یک گل سرخ سفید ایجاد کنید.
 6. تعدادی از گیاهان مشابه را در طول آکواریوم تکرار کنید تا تعادل اضافه شود.
 7. گیاهان خوشه به چندین جیب زیبایی به جای یک گروه بزرگ.

چندین شبکه طرح بندی را دانلود کنید.

Back to Learning Center